Doposażenie pracowni kształcenia zawodowego

Utworzono: 16 czerwiec 2018

Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych oraz Centrum Kształcenia Praktycznego otrzymali kolejny sprzęt przeznaczony do profesjonalnego kształcenia zawodowego. Doposażono pracownię samochodową, pracownię mechatroniki i pracownię języków obcych oraz uzupełniono wyposażenie pozostałych pracowni.
Nowe wyposażenie to stanowiska do badania silników samochodowych, pomp, automatyki przemysłowej (robot 6 osiowy, 3 stanowiska pneumatyki sterowane systemem PLC) oraz projektory, kserokopiarki, plotery, telewizory, mierniki, zasilacze laboratoryjne.
Dodatkowo pracownia komunikacji w języku obcym - system do nauczania pozwalający uczniom m.in. na pracę w parach, pracę w grupach, pracę indywidualną.

Warto kształcić się w Elektryku!
Bogato wyposażone profesjonalne pracownie, przeszkolna kadra pedagogiczna i Twoja chęć zdobywania wiedzy to Twoja pewna przyszłość.